XI Mistrzostwa Powiatu Gdańskiego w tenisie stołowym - Koźliny 4 grudnia 2011r. Drukuj Email
wtorek, 06 grudnia 2011 09:24

 

Zestawienie wyników

 

Kategoria – dziewczęta – 2001 i młodsze

I – MIKLASZEWSKA MAJA gm. SUCHY DĄB

II – WILLNER JULIA gm. TRĄBKI WIELKIE

III – CIEPLIŃSKA KAROLINA gm. PRZYWIDZ

IV – KREFT ANDŻELIKA gm. PSZCZÓŁKI

 

Kategoria – dziewczęta – 2000 – 1999

I – MUSZYŃSKA AGATA gm. TRĄBKI WIELKIE

II – URBAN JULIA gm. SUCHY DĄB

III – WOZBANOWICZ KLAUDIA gm. PRUSZCZ GDAŃSKI

IV – SZYMAŃSKA AGATA gm. PRZYWIDZ

V – ŚLEDZ KAROLINA gm. PSZCZÓŁKI

 

Kategoria – dziewczęta – 1998 – 1996

I – FRYDRYCH KARINA gm. TRĄBKI WIELKIE

II – GOŁĄBEK PATRYCJA gm. PRZYWIDZ

III – SIDOR MARTA gm. PSZCZÓŁKI

IV – SZTEJNER DOROTA gm. SUCHY DĄB

 

Kategoria – dziewczęta – 1995 – 1991

I – SAMPOLSKA ANNA gm. PRUSZCZ GDAŃSKI

II – LESZCZYŃSKA KAROLINA gm. TRĄBKI WIELKIE

III – SUCHORZ ANETA gm. PRZYWIDZ

IV – CIEŚLEWICZ KAROLINA gm. PSZCZÓŁKI

 

Kategoria – dziewczęta – 1990 – 1981

I – STRUZIK EWELINA gm. PSZCZÓŁKI

II – PAWŁOWICZ MICHALINA gm. TRĄBKI WIELKIE

 

Kategoria – dziewczęta – 1980 – 1951

I – LESZCZYŃSKA URSZULA gm. TRĄBKI WIELKIE

II – ZELEWSKA DARIA gm. PSZCZÓŁKI

III – CZAJKOWSKA TERESA gm. KOLBUDY

IV – RZEPECKA JUSTYNA gm. SUCHY DĄB

 

Kategoria – chłopcy – 2001 i młodsi

I – CZERWIŃSKI BARTOSZ gm. KOLBUDY

II – MARCZUK JAKUB gm. PRUSZCZ GDAŃSKI

III – DERING BARTEK gm. PSZCZÓŁKI

IV – STANKIEWICZ MICHAŁ gm. TRĄBKI WIELKIE

V – BIELEWICZ KACPER gm. SUCHY DĄB

VI – SPRUSIK FILIP gm. PRZYWIDZ

 

Kategoria – chłopcy – 2000 – 1999

I – STANISZEWSKI KAMIL gm. TRĄBKI WIELKIE

II – SENDŁAK FILIP gm. SUCHY DĄB

III – JAKUSZ MICHAŁ gm. PRUSZCZ GDAŃSKI

IV – KARP FILIP gm. KOLBUDY

V – PAŹDZIORA MATEUSZ gm. PRZYWIDZ

 

Kategoria – chłopcy – 1998 – 1996

I – WOZBANOWICZ MATEUSZ gm. PRUSZCZ GDAŃSKI

II – URBAN TOMASZ gm. SUCHY DĄB

III – KNAPCZYK DAWID gm. PSZCZÓŁKI

IV – CIECHOLEWSKI GRZEGORZ gm. PRZYWIDZ

V – KLIMEK MACIEJ gm. KOLBUDY

VI – KORNATH DAWID gm. TRĄBKI WIELKIE

 

Kategoria – chłopcy – 1995 – 1991

I – TOPOREK KAROL gm. PRUSZCZ GDAŃSKI

II – BARON KAROL gm. TRĄBKI WIELKIE

III – MIKLASZEWSKI PATRYK gm. SUCHY DĄB

IV – MILBROD CEZARY gm. PSZCZÓŁKI

V – KARCZEWSKI DANIEL gm. PRZYWIDZ

 

Kategoria – chłopcy – 1990 – 1981

I – KRZOSKA SEBASTIAN gm. PRUSZCZ GDAŃSKI

II – STEFAŃSKI ADRIAN gm. KOLBUDY

III – SMOLIŃSKI PATRYK gm. PSZCZÓŁKI

IV – PETTKE DARIUSZ gm. TRĄBKI WIELKIE

V – CZAJKOWSKI PATRYK gm. PRZYWIDZ

VI – JARUGA MICHAŁ gm. SUCHY DĄB

 

Kategoria – chłopcy – 1980 – 1951

I – MIKLASZEWSKI WITOLD gm. SUCHY DĄB

II – ZELEWSKI ADAM gm. PSZCZÓŁKI

III – SADACH PATRYK gm. TRĄBKI WIELKIE

IV – MARCZUK JACEK gm. PRUSZCZ GDAŃSKI

V – GÓRA JÓZEF gm. KOLBUDY

 

Kategoria – chłopcy – 1950 i starsi

I – MIKLASZEWSKI KAZIMIERZ gm. SUCHY DĄB

II – MAZUREK WŁADYSŁAW gm. TRĄBKI WIELKIE

III – PONIATOWSKI STANISŁAW gm. PRZYWIDZ

IV – JAŁOSZYŃSKI TADEUSZ gm. PRUSZCZ GDAŃSKI 

 

 

Klasyfikacja ogólna


1. TRĄBKI WIELKIE 99 punktów

2. SUCHY DĄB 77 punktów

3. PRUSZCZ GDAŃSKI 70 punktów

4. PSZCZÓŁKI 69 punktów

5. PRZYWIDZ 51 punktów

6. KOLBUDY 37 punktów

 

Gratulacje dla Rodu Miklaszewskich reprezentujących Gminę Suchy Dąb za zdobycie czołowych miejsc w swoich kategoriach wiekowych

1 miejsce Kazimierz Miklaszewski ojciec

1 miejsce Witold Miklaszewski syn

1 miejsce Maja Miklaszewska wnuczka

3 miejsce Patryk Miklaszewski wnuk


 

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności.

Akceptuję cookies z tej witryny